Pes Plišastih Igrač Srčni Utrip Udobje Igrača Spremljajo Spalna Mačka Igrača Srčni Utrip Pomirja Plišastih Lutka Spanja Za Pametni Psi, Mačke Igrače

€10.15

Bullet Točk:

1、srčni Utrip Jjeza Igrača: Naše plišastih igrač ima vgrajen srčni utrip naprave, posnemajo pravi srčni utrip, pomaga hišni ljubljenčki prehod na nov dom, zmanjšanje tlaku, ki je posledica ognjemetov in nevihte.

2、Res Občutek: hišni Ljubljenčki uporabo toplino mehko telo in bije utrip "Pravi Občutek" za obnovo intimnosti, zmanjšanje domače napetosti, tesnobo in slabo vedenje.

3、2*AAA baterije Uporabljajte: Potreba, 2*AAA baterije, ki niso vključene.Bitje srca, lahko napravo uporabljate neprekinjeno o 300h, skupaj s pets, za dolgo časa za spanje.

4、Mehak in Udoben Material: iz mehke in udobne tkanine, mačke in psi se lahko udobno se namestite, ob njem počiva, tako kot je meni, s mame.

5、Izmenljive Čiščenje: vzemite ven utrip naprave in krpo kritje se lahko očistijo.

Specifikacije:

Slog: pes, jagnjetina, hippo

Velikost: približno 20*35*18 cm/7.87*13.78*7.09 v

Material: visoko kakovost plišastih, PP bombaž in vgrajen srčni utrip stroj

Funkcija: pomiritev, spremljevalec, lajšanje hišne živali, stres, tesnoba, itd.

Primerna živali: živali, kot so mačke in psi

Baterije: 2 x AAA (niso vključene)

Seznam Vsebine:

1*Stisniti Plišastih Igrač

Pogosta VPRAŠANJA:

1.Lahko bi na Debelo in padec ladijskega prometa Naročilo?

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.In normalno, da ne pustite vse informacije o nas na parcele.

2. Kako dobiti informacije o sledenju?

Sledenje informacij bo na voljo v 5-10 dni po tem, ko je bila prihajajo ven.Pišite nam, če imate težave v sledenje podatkov.

3.kaj pa, če dobiš proizvode z napako ali ne prejmete izdelka v varstvo časa?

Če niste zadovoljni z izdelki, ki jih prejmete ali ne prejmete , se obrnite na nas takoj, ko ga prejmete, preden odprete spora.Mi bo dala najboljšo rešitev.

Dostava in paket:

Vsi predmeti, ki bodo preverjene in dobro pakirano, preden odpremo.Naročila bodo odpremljena v roku 2-5 delovnih dni po plačilu je končal.

Teža pošiljke prek navadni pošti je omejena na 2 kg.Mi bomo poslali ločeno, če je teža je nad 2 kg.

Običajno to traja približno 15 - 60 dni in morda še malo dlje, da nekateri oddaljeni področju.

Izbirate lahko hitro, način dostave, če želite, da bi dobili parcelo prej, in za to boste morali plačati, ladijski promet pristojbina.

Pon. pošiljanje in vračilo:

Bomo poslati ali nadomestila, če paket gets izgubljen, poškodovan v tranzitu ali prejemate

napačen element.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo z veseljem pomagali.

Povratne informacije :

Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, pustite nas pozitivne povratne informacije, mi bo zelo cenjeno.

Če je kaj narobe, se najprej obrnite na nas, preden pustite povratne informacije, in bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga, dokler je vse v redu.

Oznake: srčni utrip nakit, lutka srce, srce mehke igrače, pes objem, bangle iz nerjavečega, rojstni dan igrača za psa, pes je ljubezen, mačka mehke igrače, srčni utrip igrača, pes igrača za.

  • Igrače Tip: Drugo
  • Padec: Podpora
  • Slog:
  • Type2: majhne igrače za pse
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • type4: Srčni Utrip Jjeza Igrača
  • Type3: Odstranljiva Čiščenje
  • Nastavite Vrsto: No
  • Vrsta: pes plišastih igrač
  • Material: Drugo
  • type5: pomiritev, spremljevalec, lajšanje hišne živali, stres, tesnoba, itd.
  • Velikost:
  • 1: plišastih igrač za pse
  • Primerna Hišni Ljubljenčki: živali, kot so mačke in psi
1pcs Novih MN86471A QFP-64 Chipset
1pcs Novih MN86471A QFP-64 Chipset
Spoštovani Kupci, Prosimo, bodite pozorni na naslednje navodilo po prejemu naše chips BGA čipov, ki jih kupite v našem podjetju so visoko tehnologijo in tako natančna, kot nanometrov.Za majhno količino žetonov, ki so mu izpostavljeni zraku, po čemer se upošteva, iz počitnic.Tako da verjetno se bodo po nekaj vlažnost.Tako, da bi

€20.21

Vroča Ženska Ogrlica Nov Modni Čelo Verige Srebrne Barve Verige Ogrlica Za Ženske Nosorogovo Choker Ogrlica Collier
Vroča Ženska Ogrlica Nov Modni Čelo Verige Srebrne Barve Verige Ogrlica Za Ženske Nosorogovo Choker Ogrlica Collier

€3.26

Novo Črno Rdeče Ženske Seksi Usnje Catsuit Iz Gume Prožen Jumpsuit Fetiš Latex Gothic Bodysuit Spredaj Zadrgo Odprite Mednožje Clubwear
Novo Črno Rdeče Ženske Seksi Usnje Catsuit Iz Gume Prožen Jumpsuit Fetiš Latex Gothic Bodysuit Spredaj Zadrgo Odprite Mednožje Clubwear
Novo Črno Rdeče Ženske Seksi Usnje Catsuit Iz Gume Prožen Jumpsuit Fetiš Latex Gothic Bodysuit Spredaj Zadrgo Odprite Mednožje Clubwear Nove Kopalke V Naši Trgovini Na Naslovu: Številka modela: FQ4014 Barva: Črna/Rdeča Velikost: S, M, L, XL, XXL 3XL 4XL 5XL 6XL Style: Bar/Klub/Stranka Primerjaj

€14.62

Brezplačna Dostava !!! Mini GBIC WDM 10G dvosmerne podatke SFP 40Km 1270/1330nm LC Konektor DOM Močno Združljivost
Brezplačna Dostava !!! Mini GBIC WDM 10G dvosmerne podatke SFP 40Km 1270/1330nm LC Konektor DOM Močno Združljivost
Brezplačna Dostava !!!Mikrotik Združljiv WDM SFP 10G dvosmerne podatke SFP 40Km 1270/1330nm z LC Konektor DDM Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm dvosmerne podatke SFP+ / Oddajnik za 10GbE Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm dvosmerne podatke SFP+ / Oddajnik za 10GbE Značilnosti Operacijski hitrost prenosa podatkov do 10.3Gbps Tip:

€57.23

Bela Velike Slikarske Papir Fan Kitajski Slog Obrti Banboo Okvir Ozadju Dekorativni Fan Viseči Okras Fan
Bela Velike Slikarske Papir Fan Kitajski Slog Obrti Banboo Okvir Ozadju Dekorativni Fan Viseči Okras Fan

€19.61

60 kos Big Hole Evropske Kroglice,Antique Bronze Kroglice Lobanje,8*10*13mm Z 3,5 mm Luknjo,Lobanja Zapestnica Kroglice,DIY Nakit Distančnik Noge
60 kos Big Hole Evropske Kroglice,Antique Bronze Kroglice Lobanje,8*10*13mm Z 3,5 mm Luknjo,Lobanja Zapestnica Kroglice,DIY Nakit Distančnik Noge
• Material: cinkove zlitine • Velikost: 8*10*13mm z 3,5 mm luknja • Barva: antique bronze • Diod: 60 kos/veliko • Free Shipping • Predmet bo poslala v 1~3 delovnih dneh po plačilu je preverjeno, da ga www.student-tomi.si. • Čas dostave je 2~4 tedne po različnih državah (običajno

€12.22

Polarni Medved blagovne Znamke Bistveno Balzam Eterično Olje Osveži Sebe Influence Hladno Glavobol, Omotica Poletje Komar 27ml
Polarni Medved blagovne Znamke Bistveno Balzam Eterično Olje Osveži Sebe Influence Hladno Glavobol, Omotica Poletje Komar 27ml
Polarni Medved blagovne Znamke Bistveno Balzam datum Proizvodnje: Nov Rok trajanja: 3 leta * Teža: 27ml Package: Steklenica Kraj Izvora: Hongkong, Kitajska Funkcija ime: Poplave, veter analgetik, anti-inflammatory anti-srbenje, hladen in osvežujoč.Veter vročinsko kap, komar želo in ugriz opekline, scalds in slabost seasick.

€27.41

Brezplačna Dostava za Mešane Barve 10pairs/veliko Mešane Barve za Enkratno uporabo Hotelski Restavraciji Copate Neodvisni Paket Anti-spravilo Zgostitev
Brezplačna Dostava za Mešane Barve 10pairs/veliko Mešane Barve za Enkratno uporabo Hotelski Restavraciji Copate Neodvisni Paket Anti-spravilo Zgostitev
Dobrodošli, da Nosijo Trgovini zagotavljamo vam, da so izdelki, ki jih bo ali jih kupili je dobre kakovosti.Imeli bomo skrbno preverite pred vse izdelke, ki so bili poslani iz.Če izpolnjujete vse težave, ko ste nakupovanje, Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate na spletu,vam Bomo odgovorili v času in vam zadovoljni zdravljenja.Smo

€20.36

AMTMBS
AMTMBS "motorno kolo Krajine Kompleti" Akrilne Barve, Olje, Barvanje Z Številkami Ročno Naslikana Na Platno Začetni Wall Art Okras
AMTMBS motorno kolo Krajine Kompleti Akrilne Barve, Olje, Barvanje Z Številkami Ročno Naslikana Na Platno Začetni Wall Art Okras Ime: Barvanje Z Številkami Pokrajino; Orodje: 1 x Platno/3 x Čopič (1big,1middle,1small)/1 nastavite barve/2 x Non-sled kavelj/ 2 x vijak; Opozorilo: To ni končal slikarstvo,morate

€4.95

Festo hitro plug majhen priključek QSM ravne-3/4/6 reduktorjem QSM3 QSM4 QSM6
Festo hitro plug majhen priključek QSM ravne-3/4/6 reduktorjem QSM3 QSM4 QSM6

€6.66

(50pcs/veliko) Noritsu C-Ring A004980-01/A004980 za QSS3001/3021/3501/3300/2901/3301
(50pcs/veliko) Noritsu C-Ring A004980-01/A004980 za QSS3001/3021/3501/3300/2901/3301
(50pcs/veliko) Noritsu C-Ring A004980-01/A004980 za QSS3001/3021/3501/3300/2901/3301

€7.85

Volk Doma Dekoracijo Imitacije Pravi Model DesktopResin Obrti Smolo Obesek Smolo Okraski Opremo Doma, Najboljše Darilo
Volk Doma Dekoracijo Imitacije Pravi Model DesktopResin Obrti Smolo Obesek Smolo Okraski Opremo Doma, Najboljše Darilo
Dragi prijatelji, Dobrodošli v Jonlala je lep trgovini! Smo se v glavnem proizvajajo Umetnost in Obrti .tu lahko najdete veliko različnih vrst Obrti, tudi, kaj lahko mi poveš. Trgovina na debelo in na drobno so tudi dobrodošli! Tukaj zagotavljamo visoko kakovost izdelkov in hitro-stopnja storitev . Najlepša

€44.91